Prohrála v kartách pokřtí CD KanibaLOVE ve Vagonu

  • Prohrála v kartách pokřtí CD KanibaLOVE ve Vagonu Fotogalerie (4)
    • 16.09.2009
    • Tisk

    Pražská kytarovka Prohrála v kartách pokřtí své v pořadí třetí dvojalbum KanibaLOVE.

    Sdílejte článek:

Pražská kytarovka Prohrála v kartách pokřtí své v pořadí třetí dvojalbum KanibaLOVE dnes – 16. září od 21:00 v pražském klubu Vagon.

Dvojalbum KanibaLOVE se rodilo ve velkých bolestech, provázela ho samá smůla, ale výsledek stojí za to.
Deska se nahrávala asi rok a půl. Původní záměr udělat syrovou a garážovou nahrávku vyšel. Producent Honza Šmejkal se s kapelou zavřel do studia Faust v Dejvicích a začátek byl hladký. Jako hosté na desce vystupují Canny a Olga z Obří broskve, saxofonista Ruda Rigo i sám producent. Pak si ale kytarista Márfi protrhnul plíci a skončil na JIP… Ale nakonec všechno dobře dopadlo.
Z tracklistu jmenujme melancholicko-autentickou Matka měst, oprášenou punkovou hymnu To svět se…, Magickou noc (The Plastic People of the Universe) nebo Miladu (inspirovanou osudem Milady Horákové),
Skupina Prohrála v kartách (zkráceně Prohrála) vznikla v 90. letech kolem Filipa Horáčka. Její složení se hodně měnilo, v současné době hraje ve složení: Filip Horáček (kytara a zpěv), Posel (basa), Márfi (kytary) a Matouš K. Řeřicha (bicí). V roce 2002 vydala Prohrála své debutové album Žádný čáry z nebe, následovala deska Jaký to bude za vodou (2006) a turné s Divokým Billem.
A teď konečně vyšlo dvojalbum KanibaLOVE. Hudbu složili společně, texty napsal Filip Horáček (kromě Čertova posla, ta je od Marka Slezáka). A kritiky má zatím dobré.
Album vyšlo nejprve jako mp3 (v březnu) na Indies Scope, pak jako příloha Reflexu (duben) a v květnu jako dvoudiskové CD.
Více informací: prohrala.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.