Podzimní Sázavafest bude letos 7. listopadu v Abatonu

Sázavafest poprvé – Jarní (1300 lidí), podruhé – Letní (21 tisíc lidí) a teď potřetí – Podzimní Sázavafest 7. listopadu v Abatonu.
„Stejně jako náš letní festival i Podzimní Sázavafest bude tradičně velice žánrově pestrou záležitostí. Bude to hudební sklizeň od ska přes kytarovky, elektro projekty a energické afrobubenice až po písničkáře. Například akustickou písničkářskou verzi setu zahraje Marek Ztracený, ve stoupající formě se předvede také Tomáš Klus a písničkářský blok doplní sympatická Švédka Veronika Padilla (která zpívá anglicky a roztomile mluví česky),“ prozradil ředitel festivalu Pavel Kloupar.
Do Abatonu mají dorazit domácí ska formace Basta Fidel nebo Andělem ocenění Prague Ska Conspiracy nebo Sto zvířat. Vystoupí také mariánsko-lázeňská trash-popová skupina 100°C , písničkářská dvojice Tomáš Klus a Marek Ztracený nebo Švédka Veronika Padilla. Kdo přijde na začátek celého sobotního maratonu, vyslechne si pražskou rockovou skupinu Loyca, pokřtěnou začátkem roku Jakubem Johánkem ze 100°C. Návštěvníci si užijí i worldmusic v podání Femaleafrobeat a indie-rock od Jana Nedvěda a jeho Bek Ofis. Kytarovou muziku zastoupí No Side, duo Laspilka a punkáči Totální nasazení a Volant.
„*Fanoušci taneční hudby si přijdou na své při setu elektro-popové party* Cartonnage nebo Ohm Square,“ dodal Kloupar.
Na Podzimní O2 Sázavafest probíhá předprodej limitované série vstupenek do 10. října nebo vyprodání zásob za cenu 190 korun. Dveře Abatonu se otevřou už v 16 hodin.
V plném proudu už jsou také přípravy na 10. ročník O2 Sázavafestu,který se uskuteční opět ve středočeském městečku Kácov v termínu od 5. do 7. srpna 2010.
Kompletní line-up a další informace na www.sazavafest.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.