Deadmau5 vydává novinku For Lack Of A Better Name

  • Deadmau5 vydává novinku For Lack Of A Better Name Fotogalerie (19)
    • 15.09.2009
    • Tisk

    Nováček na taneční scéně – „myšák“ Joel Zimmerman alias Deadmau5 vydává koncem října album.

    Sdílejte článek:

Nová postava na taneční scéně – „myšák“ Joel Zimmerman s pseudonymem Deadmau5 vydává koncem října nové album For Lack Of A Better Name.

Taneční scéna má nového hrdinu. Je jím „myšák" Joel Zimmerman, jenž se ukrývá za maskou plyšáka a pseudonymem Deadmau5. Považují si ho DJs zvučných jmen (David Guetta, Sasha, John Digweed i Tiesto), zbožňuje ho internetová komunita (opakovaně získal ocenění největšího webového obchodu s taneční hudbou, portálu Beatport) a oslavují ho posluchači. S partou grafiků, designerů a filmařů vytváří Deadmau5 netradiční videoklipy (vizuální ztvárnění skladby I Remember bylo typicky britské – mělo bezmála deset minut, bylo plné dialogů a hudba v něm hrála vedlejší roli). Chystá též ojedinělá živá vystoupení, na nichž bude využívat nejmodernější techniku.
Na albu For Lack Of A Better Name, které vyjde počátkem října, kombinuje Deadmau5 různé styly taneční hudby od techna k trance. Z prvních reakcí je patrné, že k atraktivnímu zjevu myšáka přidal Zimmerman též atraktivní zvukový obsah. Aktuální hitovka Ghosts'n'Stuff s hostujícím Robem Swirem z kapely Pendulum se prohání anglickým rozhlasovým éterem, na tuzemská rádia je ale zřejmě příliš sofistikovaná. Holt, jiný kraj, jiný vkus. Přesto věříme, že posluchači, kterým je hudba Deadmau5 především určena, si ji tak jako tak najdou.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.