Němečtí Rammstein na nové desce jako sexuální mašiny

  • Němečtí Rammstein na nové desce jako sexuální mašiny Fotogalerie (6)
    • 13.09.2009
    • Tisk

    Kolem nové desky Rammsteinů začíná být velmi živo, přestože většinu informací prozatím tají.

    Sdílejte článek:

Kolem nové desky německé kapely Rammstein začíná být velmi živo, a to i přesto, že většinu informací tato šestice Berlíňanů prozatím tají.

Pánové tedy alespoň prozradili podrobnosti k pilotnímu singlu Pussy.
Nová deska kapely Rammstein vyjde v průběhu října, přičemž pilotní singl je fandům servírován již zhruba o měsíc dřív. Jde o skladbu s provokativním názvem Pussy, která je jasným zásahem do černého. Jde o jakousi slovní hříčku spojující německá a anglická slova a jednoduchý refrén „You have a pussy, I have a dick, so where’s the problem, let’s do it quick…“, který z písně dělá hit na první poslech. Do jisté míry se dá skladba srovnat s veleúspěšným singlem Amerika, který Rammstein otevřel cestu i do většiny komerčních rádií celého světa.
I s novým singlem Rammstein pokračují v tendenci provokativních videí. Minulý týden vznikl pod taktovkou švédského režiséra Jonase Akerlunda pornografický videoklip k písni Pussy, ve kterém si i všichni členové kapely Rammstein osobně zahrají a (někteří) poprvé odhalí alespoň část svého mužství.
Světovou premiéru bude mít zmiňované video už 16. září ve 22 hodin, a to na stránkách www.visit-x.net/rammstein.
Více informací: www.rammstein.de

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.