Kryštof přináší nový singl - cyRáno pro 2 Bobule

  • Kryštof přináší nový singl - cyRáno pro 2 Bobule Fotogalerie (7)
    • 04.09.2009
    • Tisk

    Úspěšná a populární skupina Kryštof vydává nový singl – skladbu cyRáno ke snímku Bobule 2.

    Sdílejte článek:

Úspěšná a populární skupina Kryštof vydává nový singl – skladbu cyRáno. Nahrávka je ústřední písní připravovaného českého filmu 2 Bobule.

Jde o pokračování úspěšné komedie Bobule z roku 2008. V pátek o půlnoci Kryštof skladbu nabídnou k poslechu členům fanklubu na svých internetových stránkách a vzápětí bude cyRáno k dispozici všem rádiím v Čechách i na Slovensku.
Věříme, že novinka bude stejně úspěšná jako předchozí singly kapely. Zatím poslední singl Tak nějak málo tančím, který vyšel takřka přesně před rokem a následně se objevil jako bonus na akustickém albu Kryštof v Opeře. Patřil dlouhé týdny k vůbec nejpopulárnějším a tudíž nejfrekventova­nějším skladbám v českém éteru, ať už rozhlasovém či televizním.
S tvůrci filmu 2 Bobule nespolupracují Kryštof poprvé. Už na původním snímku se podíleli, když s ním spojili písničku Atentát. Novinku cyRáno znovu spoluprodukoval Boris Carloff, podobně jako většinu materiálu kapely z poslední doby. Talentovaný producent a muzikant s Kryštof poprvé dělal na bonusových skladbách z výběrovky Poločas a připravuje s nimi i nové album.
Deska by měla vyjít na jaře příštího roku a singl cyRáno lze brát jako jeho předzvěst. Kryštof zároveň vyrazí na koncertní šňůru, kde oslaví patnácté narozeniny. Těšit se lze na turné, kterým by kapela ráda překonala veleúspěšné halové tažení při Rubikontour.
Snímek 2 Bobule bude mít v kinech premiéru už 22. října a volně navazuje na předloňská dobrodružství mladých „vinařů“ Kryštofa Hádka a Lukáše Langmajera. Připomínáme, že film Bobule patřil k divácky nejnavštěvovanějším filmům roku 2007 a sbíral ocenění i v zahraničí (například na festivalu Tiburon v Los Angeles, kde byl vyhlášen nejlepší komedií).

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.