Na obzoru další legendární skupina – Pet Shop Boys

  • Na obzoru další legendární skupina – Pet Shop Boys Fotogalerie (26)
    • 30.08.2009
    • Tisk

    3. prosince se v Tesla Areně objeví další ostrovní legenda – elektroničtí Pet Shop Boys.

    Sdílejte článek:

3. prosince se v Tesla Areně objeví další ostrovní legenda – elektroničtí Pet Shop Boys nám na Pandemonium Show řeknou své Yes.

Čeští fanoušci elektronického popu budou mít letos dvoje hudební Vánoce! 3. prosince se do České republiky chystá úspěšné duo světového popu Pet Shop Boys, v lednu tu budou Depeche Mode.
Skupinu tvoří Neil Francis Tennant a Christopher Sean Lowe. Neil se věnuje především textům a zpěvu, Chris skládání hudby.
Pet Shop Boys zabodovali už v roce 1985 s písničkou West End Girls (s producentem Stephenem Haguem). V březnu 1986 pak vydali první album s názvem Please. Následovalo osm dalších řadových alb a bezmála čtyřicet singlů, z nichž se skoro všechny dostaly v britské hitparádě dostaly do první dvacítky a a čtyři (včetně West End Girls) byly na první příčce.
A zase v březnu, ale v letošním roce, vyšlo Pet Shop Boys nové řadové album s názvem Yes. Prvním singlem je Love Etc. Deska obsahuje jedenáct skladeb a PSB na ní spolupracovali s produkčním týmem Xenomania.
Právě aktuální deska Yes se stala předzvěstí následného světového turné Pandemonium Show.
Skalní fanoušci by vzhledem ke kapacitním limitům Arény a obrovskému zájmu neměli s nákupem vstupenek váhat. Jsou k dispozici v Ticketportal za 499 – 1490 Kč.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.