Vyhrajte s ABradiem luxusní víkend v římských lázních!

  • Vyhrajte s ABradiem luxusní víkend v římských lázních! Fotogalerie (7)
    • 25.08.2009
    • Tisk

    Rádio přes internet a lázně? Moderní technologie a symbol klidu již po staletí. Jde to vůbec dohromady?

    Sdílejte článek:

Rádio přes internet a lázně? Moderní technologie a symbol klidu již po staletí. Jde to vůbec dohromady? Ano, vyhrajte Římské lázně na víkend pro celou rodinu.
Myslíme si, že rozhodně ano. ABradio.cz nebereme pouze jako technickou vymoženost, ale hlavně jej stavíme pro vás, naše posluchače, kterých si vážíme a chceme vám přinést pohodu po internetových vlnách.
ABradio.cz svým posluchačům nabízí výběr mnoha rádií všech žánrů. Přijdou si na své příznivci country a folku, klasiky Českého rozhlasu, jazzu a blues. Své si zde najde i mladší generace na rádiích vysílajících hip-hop a RNB, taneční a elektronickou hudbu . Nezapomínáme ani na příznivce popu a rockové muziky . ABradio.cz má i unikátní rádia. V sekci Sólo pro… si pustíte rádio Madonna, No Name, Metallica, Roxette i radio U2 a další. Další ojedinělou kategorií je „Mluvené slovo“, kde stojí za zmínku Rádio Humor a Rádio Pohádka .
Pohodový poslech rádia, i po internetových vlnách , je bezpochyby spojen s i pohodou lázeňského prostředí. Proto jsme pro posluchače a příznivce ABradio.cz připravili soutěž – Římské lázně pro celou rodinu na víkend, klidně i s domácím mazlíčkem.
Co můžete vyhrát? Římské lázně na víkend pro celou rodinu. Budete si celý víkend ,i se svými dětmi, připadat jako Caesar a Kleopatra, ubytovaní v luxusním apartmá, s bohatou snídaní a večeří o 4 chodech. Odpočinete si v římských lázních, čeká vás whirpool se sklenkou sektu, prohřejete se na solární louce a v parní lázni, prožijete nezapomenutelnou odpočinkovou masáž lávovými kameny. Ani se svým autem si nemusíte dělat starosti. Součástí výhry „Římské lázně na víkend“ je i parkování. Pokud jste fandové sportu, nebo nějaký sport chcete jenom vyzkoušet, například minigolf či petanque, tak máte s ABradio.cz jedinečnou možnost.
Rádi bychom vám tímto dali zážitek plný klidu a relaxace nejen při poslechu vašeho oblíbeného rádia. Na nic nečekejte, odpovězte na jednoduchou otázku a luxusní víkend v Římských lázních máte s ABradio.cz v kapse.
Vše o výhře – Římských lázních na víkend,si můžete přečíst na stránkách firmy, která tvrdí, že dárky jsou zážitky.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.