Kapela Doctor PP chystá nové album | ABradio.cz

Kapela Doctor PP chystá nové album

  • Kapela Doctor PP chystá nové album Fotogalerie (8)
    • 25.08.2009
    • Tisk

    Album skupiny Doctor PP s názvem Rock'n'roll Zombie vyjde v říjnu a objeví se na něm zajímaví hosté.

    Sdílejte článek:

Album skupiny Doctor PP s názvem Rock'n'roll Zombie vyjde v říjnu a kromě stálých členů kapely se na něm tradičně objeví i zajímaví hosté.

I přesto, že je kapela Doctor PP vytížená letním koncertováním a na festivalech sklízí jeden úspěch za druhým, našla si čas i na přípravu nového CD.
Jako tradičně se v rolích hostů objeví i některé známé osobnosti, například Pepa Vojtek, Lou Fanánek Hagen nebo Supice, harmonikářka skupiny Tři sestry.
A právě Lou Fanánek Hagen přijel zkontrolovat natáčení své písně Buchlov přímo do studia. Do songu napsal i part buchlovského strašidla, a protože se na demosnímku této role dokonale zhostil, podlehl naléhání frontmana kapely Doctor PP i producenta alba Oty Balage a postraší posluchače i na albu Doctora PP, které vyjde v říjnu pod názvem Rock'n'roll Zombie.
Fanánek nazpíval i part Charlottky Gottové v písni Dva Mistři. Text, jehož autorem je právě Fanánek, pojednává o fiktivním setkání W. A. Mozarta a Karla Gotta v jeho vile nad Bertramkou, kde společně posnídají šampaňské a hudba je inspirována některými Mozartovými skladbami, samozřejmě v punk-rockovém hávu.
Píseň je opožděným dárkem autorů a Petra Pečeného k mistrovým kulatinám, na kterých Petr Pečený také vystoupil s písní Zdvořilý Woody. Song bude ovšem pro mistra, se kterým Fanánka i Petra Pečeného pojí kromě přátelských vztahů také akce Gott For Prezident, jejímiž byli iniciátory společně s Alešem Brichtou, překvapením.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.