Kvílení v Lipnici nad Sázavou už dnes

  • Kvílení v Lipnici nad Sázavou už dnes Fotogalerie (7)
    • 29.08.2009
    • Tisk

    Dnes odpoledne začíná letním amfiteátru Lipnice nad Sázavou pátý ročník rockové- ho festivalu Kvílení.

    Sdílejte článek:

Dnes odpoledne začíná letním amfiteátru Lipnice nad Sázavou pátý ročník rockového festivalu Kvílení.

Na své si tu od 16 hodin přijdou nejen milovníci českého rocku, popu, ale i crossoveru, ska a osobitých písničkářů.
Vystoupí Kryštof, Laura a její tygři, Natural, Gaia Mesiah, Spadla Klec, The.Switch, X-left To Die, Five O'Clock Tea, Michal Hrůza a Crazy Áňa.
Poprockovou scénu zastoupí kapela Kryštof s frontmanem Richardem Krajčem nebo Michal Hrůza. Bigbít bude reprezentovat česká rocková legenda Natural a třeba zahrají i Já na to mám. Laura a její tygři představí písně ze své nové desky Nejsou malý věci. Gaia Mesiah předvede svého nového zpěváka Viktora Dyka. Dále si diváci mohou poslechnout pražské crossoverové kapely The Switch, Five O'Clock Tea, chomutovské X-left To Die a humpolecké rockery Spadla klec. Objevem pořadatelů festivalu Kvílení je mladičká, teprve třináctiletá autorská zpěvačka a pianistka Crazy Áňa. Moderuje Ilja Kučera.
Festival každoročně přivítá zhruba 1300 diváků. Od roku 2005 si vydobyl na české festivalové scéně nezastupitelné místo, a to nejen v regionálním kontextu. Atraktivní prostředí areálu pod gotickým hradem umocňuje unikátní atmosféra místa, které si chválí jak hudebníci, tak i fanoušci.
Vstupenky: na místě 400 Kč.
Více informací: www.kvileni.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.