Hana Zagorová s Petrem Rezkem na Špilberku | ABradio.cz

Hana Zagorová s Petrem Rezkem na Špilberku

  • Hana Zagorová s Petrem Rezkem na Špilberku Fotogalerie (7)
    • 29.08.2009
    • Tisk

    30. srpna si Hana Zagorová pozve na svůj koncert na Špilberku Petra Rezka. Začátek koncertu je v 19 hodin.

    Sdílejte článek:

V neděli 30. srpna si Hana Zagorová pozve na svůj koncert na horním nádvoří hradu Špilberk Petra Rezka. Začátek koncertu je v 19 hodin.

Hana Zagorová – zpěvačka, textařka, herečka a moderátorka. Po Lucii Bílé drží nejvíce ocenění Zlatý slavík v kategorii zpěvaček, stala se držitelkou devíti Zlatých slavíků nepřetržitě od roku 1977 až do roku 1985. V současné době účinkovala v muzikále Jack Rozparovač a nyní bude hrát s Helenou Vondráčkovou v Moně Lise. Vydala CD Dávné lásky / duety a nyní zvažuje další muzikálovou nabídku.
Petr Rezek – zpěvák, kytarista, hudební skladatel, textař, moderátor, hudební redaktor a autorem dvou rozhlasových her. Spolupracoval s Karlem Černochem, Františkem Ringo Čechem, Zdeňkem Mertou, Petrou Černockou nebo Karlem Vágnerem. Velmi známé období jeho pěvecké dráhy je spolupráce právě se zpěvačkou Hanou Zagorovou.
Vstupenky: v předprodeji Ticketpro za 480 Kč.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.