Eva Pilarová – mimořádný dárek všem fanouškům

  • Eva Pilarová – mimořádný dárek všem fanouškům Fotogalerie (12)
    • 24.08.2009
    • Tisk

    28. srpna vychází trojalbum Evy Pilarové: Proměny aneb Všechno nejlepší, dárek všem fanouškům.

    Sdílejte článek:

28. srpna vychází u Supraphonu trojalbum Evy Pilarové: Proměny aneb Všechno nejlepší, mimořádný dárek všem fanouškům.

Kulaté narozeniny si zaslouží i velký dárek. A tím je trojalbum s tím nejpodstatnějším, co Eva Pilarová za skvělou kariéru nazpívala, výběr největších hitů z let 1961 až 2008.
Vstupní téma Co je to láska předznamenává důležité období Semaforu, dokumentované řadou songů, včetně těch z filmu Kdyby tisíc klarinetů. Druhá polovina šedesátých let je pokračováním mimořádných hitových úspěchů, ať už s Waldemarem Matuškou, Jaromírem Mayerem nebo sólově. Muzikálové melodie z Divotvorného hrnce, ale i české verze S. Gainsbourga nebo J. Brela, Cole Porter nebo výtečné skladby „Bobana“ Ondráčka (Rekviem).
Druhé CD je stejně pestré: Sekáči jdou, Rodeo nebo Já do hry dávám víc, ale také písně z muzikálu West Side Story. O slovo se přihlásil Karel Svoboda (Hluchý zvon, Dám tisíc dukátů nebo Oheň a led), B. Ondráček dodal další velké hity Jsem tvá dlouhá pouť nebo Léto, léto, Les Humphries „zapůjčil“ Mexiko a film Takoví jsme byli ústřední melodii.
Závěrečné CD pak nabízí třeba skvostné Rotovo Siciliana (Speak Softly Love), Mozartův skoro jazzový Turecký pochod, duet s Petrou Janů Jen Pán Bůh ví, trvale parádní číslo v podobě Montiho čardáše i úplně současné nahrávky.
Téměř sedm desítek písní, dosud nejkompletnější kompilace Paní zpěvačky, která vzorně naplnila název trojalba. Její Proměny jsou totiž atraktivně různorodé, ale znamenitou muzikálností sjednocené do výsledného silného posluchačského zážitku.
Více o Eva Pilarová

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.