Beatles jsou věční

  • Beatles jsou věční Fotogalerie (4)
    • 14.08.2009
    • Tisk

    Zpráva pro fanoušky Beatles: Všechny desky legendárních Brouků dostávají remasterovanou podobu.

    Sdílejte článek:

Legendární britská skupina The Beatles stihla za dobu své působnosti vydat celkem třináct alb.

Ten, kdo je dosud nemá doma, se může těšit na září – všechny vyjdou znovu!
Na tom by nebylo nic tak zvláštního, kdyby si vydavatelství nepřipravilo opět několik nevšedních bonusů. Všechny písně na těchto deskách budou kompletně remasterované, navíc každá deska bude mít i vylepšený obal. Ten bude obsahovat mnoho doposud nezveřejněných a raritních fotografií, plakát a také autentické poznámky z dob natáčení jednotlivých alb. Asi největší bonus ale fandové najdou přímo na disku. Každé CD totiž navíc bude obsahovat i krátký film o natáčení každého alba, přičemž půjde o materiál, který pochází převážně ze soukromého archivu jednotlivých členů The Beatles, a tak jde o opravdový skvost pro všechny fandy.
Třešničkou na dortu bude pro fanoušky The Beatles i vydání nového speciálního dvojalba s názvem Past Masters (Volumes One & Two), které nabídne celkem 33 písní a jehož vydání je ohlášeno také na září. Z velké části jde o dosud nevydané nahrávky nebo raritní verze známých písní, které byly doposud pro veřejnost nedostupné.
Remasterovaná alba The Beatles a kompilaci rarit s názvem Past Masters (Volumes One & Two) vydá EMI už 9. září.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.