Rybičky točí klip | ABradio.cz

Rybičky točí klip

  • Rybičky točí klip Fotogalerie (1)
    • 13.08.2009
    • Tisk

    Skupina Rybičky 48 s Bárou Zemanovou točí klip k singlu Zamilovaný – nešťastná z připravované des­ky.

    Sdílejte článek:

Skupina Rybičky 48 točí klip k singlu z připravované desky s Bárou Zemanovou.

Zamilovaný – nešťastná, tak se jmenuje nový singl české pop-punkové jedničky, kapely Rybičky 48. Stejně jako v samotné písni, tak i na videoklipu se kromě Kuby, Petra a Ondry z Rybiček 48 objeví mladá rockerka Bára Zemanová.
Ačkoliv první singl z chystané desky Viva La Revolución nebyl ještě nasazen do rádií, koncertní premiéru zažil 1. srpna na O2 Sázavafestu v Kácově ve zcela zaplněném Report Tentu. Několikadenní natáčení, které bylo započato v neděli 8. srpna, se účastní také Honza Štrup ze skupiny Medvěd 009. Honza teď hostuje na 12 speciálních letních koncertech v Rybičkách 48.
„Nové CD by mělo vyjít 9. 9. 2009, následovat bude turné, které zahrnuje na třicet koncertů v České republice, Německu, Rakousku a na Slovensku. Více než třetinu těchto koncertů odehrajeme s evropskou punkrocovou star Green Frog Feet z Německa“ uvedl kytarista Petr Lebeda.
Křest nového alba kapela zamýšlí stylově na 10. 10. 2009 v prostorách Abaton v Praze. Při příležitosti křtu CD se tady uskuteční speciální festival, na němž vystoupí 15 spřátelených kapel Rybiček 48. Akce bude mít zahraniční hosty zastoupené jmenovanými Green Frog Feet z Německa nebo slovenskými MF.
„V současnosti dolaďujeme line-up celého festivalu, ještě jednáme s italskou indie-rockovou kapelou AIM, kterou čeští fanoušci znají například z Colours of Ostrava. V říjnu by AIM do České republiky přijeli pravděpodobně speciálně na tento koncert,“ prozradil Martin Řehoř z agentury Wink.
Více o kapele Rybičky 48 na www.rybicky48.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.