Sto zvířat v Buchlovicích

  • Sto zvířat v Buchlovicích Fotogalerie (1)
    • 12.08.2009
    • Tisk

    Skupina Sto zvířat na koncertu 14. srpna v Buchlovicích zahraje písně z nového alba Postelový scény.

    Sdílejte článek:

Skupina Sto zvířat na koncertu 14. srpna v zámeckém amfiteátru v Buchlovicích zahraje písně z nového alba Postelový scény. Začátek je ve 20:00.

Sedmé album kapely Sto zvířat Postelový scény vyšlo v březnu a na rozdíl od předchozího Rozptýlení pro pozůstalé (2007), které bylo věnováno posledním věcem člověka, na něm Zvířata přicházejí s třinácti písněmi pojednávajícími o sexu, jeho příčinách i důsledcích.
CD vznikalo od června do prosince loňského roku v proslulém studiu Sono a opět se nese v klasickém zvířecím stylu, který originálně míchá ska, reggae, rocksteady ale i swing.
Nové písně nesou mnohoslibné názvy jako: Erotickej film, Návod jak ji sbalit, Královna temných spádů nebo Víno s klokanem.
Autorem všech textů je opět saxofonista Tomáš Belko, hudbu napsali stejně jako na předchozím albu Jan Kalina a Karel Šváb. Jako hosty si pozvali vokalistky Dashu a Alenu Průchovou, v jedné písni hostuje Dr. Kary.
Předloňské album „Rozptýlení pro pozůstalé“ získalo Anděla v kategorii Album roku ska a reggae.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.