Katapult má Box Memorial | ABradio.cz

Katapult má Box Memorial

Tvorba rockové skupiny Katapult na kompletu šesti alb – to je Box Memorial, který přináší komplet nahrávek za posledních patnáct let (1994 – 2009).

Booklet zaznamenává všechny důležité události, které se v kapele za uplynulou dobu odehrály včetně nedávného uvedení Katapultu do Síně slávy.
Jedna z nejkultovnějších českých skupin pilně pracovala do posledního dechu. Během posledních patnácti let se na pozici bubeníka objevil Milan Balcar, do skupiny poněkolikáté vrátil po svém návratu z emigrace Tolja Kohout, kterého vystřídal během tohoto období mladý „Dědek“ – Michal Šindelář (dokonce se splnil sen Oldy Říhy o dvojích bicích na pódiu) a Karel „Káša“ Jahn. Ovšem nerozlučná dvojice Olda – Dědek byla tím prazákladem Katapultu, kterým nikdo nehnul. Až těžká nemoc to pokazila a nedávno Dědek odešel do bigbítového nebe. Nedlouho poté ho následoval Káša.
Jednotlivá alba: Chodníkový blues, Konec srandy, Zlatá deska, Hit Album 3, Všechno nebo nic!?, Long Live Katapult
Vydavatel: EMI

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.