TV ROCKPARÁDA

  • TV ROCKPARÁDA Fotogalerie (3)
    • 02.08.2009
    • Tisk

    V srpnovém pokračování TV ROCKPARÁDY – FAJN ROCK MUSIC se můžete těšit kromě několika zajímavých rozhovorů a postupujících klipů skupin

    Sdílejte článek:

V srpnovém pokračování se můžete těšit kromě několika zajímavých rozhovorů a postupujících klipů skupin KOFE-IN, UDG a vítězného HÁRLEJE i na sedm soutěžních novinek od KABÁT, KRUCIPÜSK, LETY MIMO, 100 °C, FROM OUR HANDS, BLACK ROSE a rockové opery ANTIGONA.
Skupině ARAKAIN a SEVEN gratulujeme k trojnásobnému postupu, tedy maximální možné prezentaci jednoho klipu dle soutěžních pravidel této hitparády. Jejich klipy se automaticky přesouvají do rotace na FAJN ROCK TV – viz www.fajnrock.cz
Jako exklusivní host přijal pozvání – ALEŠ BRICHTA, který nám aktuálně prozradil, jak to vypadá s kauzou okolo jeho nového CD DERATIZER.
V soutěži na vás čekají kromě dalších dárků i volné vstupenky na koncert skupiny JETHRO TULL a klasický motosraz JAWÁČ.
Srpnové vysílání TV ROCKPARÁDY můžete zhlédnout na TV PUBLIC celkem 14 x s premiérou v neděli 9.8. od 22 hod. a ON LINE od 4.8. na adrese: www.rockparada.cz, kde také najdete veškeré ostatní informace i včetně hlasovací tabulky.
Přejeme vám super rockový zážitek s českými rockery a držíme palce při slosování.
Vaše TV ROCKPARÁDA – FAJN ROCK MUSIC.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.