Ohlédnutí za Sázavafestem | ABradio.cz

Ohlédnutí za Sázavafestem

  • Ohlédnutí za Sázavafestem Fotogalerie (7)
    • 03.08.2009
    • Tisk

    V neděli ráno skončil v Kácově letošní Sázavafest. Diváci přijeli v hojném počtu a počasí se vydařilo.

    Sdílejte článek:

Skotský zpěvák Jimmy Somerville půlnočním koncertem v noci ze soboty na neděli uzavřel letošní Sázavafest. Alespoň sekci zahraničních hos­tů.

Hudba samozřejmě pokračovala až do rána.
Přinášíme aktuální oficiální informace.
„Na osmdesátá léta vzpomínám rád,“ řekl skotský zpěvák Jimmy Sommerville při vzpomínání na éru svých skupin Bronski Beat a The Communards. „Jsem si vědom, že už dnes nejsem žádná hvězda a vím také, že většina mých fanoušků se rekrutuje z těch, kteří měli rádi mé skladby v osmdesátých letech.“
Pořadatelé Sázavafestu potvrdili, že letošní ročník navštívilo 21 500 diváků. Divácký rekord byl pokořen. Museli dokonce vysekat další kus louky a rozšířit stanové městečko, aby se tam všichni vešli.
Ředitel festivalu Pavel Kloupar se rovněž vyslovil k příštímu ročníku festivalu: „Bude jubilejní, to znamená, že se budeme snažit udělat ho co nejlepší. Budeme na něj shánět větší rozpočet, abychom si mohli dovolit víc než letos. Už teď jsme v jednání s asi pěti velkými jmény, ovšem nebudu je prozrazovat. Chtěli bychom také udělat takové best of Sázavafest, tedy pozvat nejzajímavější zahraniční kapely z posledních asi osmi let. Samozřejmě nikoli Mobyho, hlavními hvězdami budou jiní.“
Tak zase za rok…

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.