Arctic Monkeys na internetu

  • Arctic Monkeys na internetu Fotogalerie (5)
    • 28.07.2009
    • Tisk

    Skupina Arctic Monkeys připravila internetový přenos a představí písně z nového alba Humbug.

    Sdílejte článek:

Anglická indie rocková skupina Arctic Monkeys připravila internetový přenos, během kterého hodlá představit písně z nového alba Humbug.

Deska vyjde sice až na konci srpna, už tento čtvrtek si ovšem hudební veřejnost může udělat obrázek o tom, jaké album bude.
Arctic Monkeys přehrají nové skladby během internetového přenosu, který začíná ve 22:00 středoevropského času. Skupina zatím zveřejnila pilotní singl, nahrávku Crying Lightning, která se v Anglii těší značné podpoře rozhlasových stanic. U nás je odezva rádií tradičně slabší…
Přenos se uskuteční na domovských stránkách kapely a také na www.nme.com, www.drownedinsound.com nebo www.guardian.co.uk/music.
Další informace na adrese – http://webtransmission.arcticmonkeys.com/
Abyste přenos nepropásli, požádejte o připomenutí formou emailové zprávy na adrese http://webtransmission.arcticmonkeys.com/reminder.html
Více o skupině: www.arcticmonkeys.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.