Zámecká scéna už ve středu | ABradio.cz

Zámecká scéna už ve středu

  • Zámecká scéna už ve středu Fotogalerie (6)
    • 28.07.2009
    • Tisk

    Warm-up Sázavafestu rozehřeje příznivce hudby v Kácově na zámecké scéně už ve středu 29. července.

    Sdílejte článek:

Ačkoliv letošní ročník Sázavafestu začíná oficiálně až ve čtvrtek 30. července, už ve středu se do středočeského města Kácov začnou sjíždět první příznivci hudby.
Začne tzv. Warm-up, který je má rozehřát na hlavní hvězdy festivalu, kterými jsou kupříkladu Moby, Freak Power, Die Happy nebo Jimmy Somerville.
Hudba v Kácově bude znít až do nedělního rána, kdy produkce festivalu skončí. Pořadatelé slibují okolo 150 vystupujících uskupení. V programu jsou zahrnuta kromě hudby také taneční, kabaretní a divadelní vystoupení. Specialitou tohoto druhu bude hudebně-divadelní počin Kudykam Michala Horáčka, který na Sázavafestu zažije svou exkluzivní předpremiéru.
„*Koncertní ukázka bude mít zvuk písničkový, nikoli finální scénický ze Státní opery. Píseň Penzion svět, kterou známe v podání Michaela Kocába, například zazpívá Ondřej Ruml, a to v úplně jiné aranži a s jinou dynamikou. Písně budou určitě trochu jiné,*“ prozradil Ondřej Brzobohatý, který bude mít v Kácově na starost hudební část Kudykamu.
Více informací o festivalu na www.sazavafest.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.