Rock Shock aréna Vám poroste před očima | ABradio.cz

Rock Shock aréna Vám poroste před očima

  • Rock Shock aréna Vám poroste před očima
    • 28.07.2009
    • Tisk

    Pouhé tři týdny dělí festivalové nadšence od vytoužené kulturní exploze jménem

    Sdílejte článek:

Pouhé tři týdny dělí festivalové nadšence od vytoužené kulturní exploze jménem Rock Shock a další zdravě omamná překvapení vyškovského balzámu na hudební duši fanoušků přibývají jak houby po dešti. Místní letiště, které bude od pátku 14. srpna do neděle 16. srpna hostit úchvatnou přehlídku populárních idolů a hudebních žánrů, zatím bezelstně žije svým pravidelným provozem bez sebemenší zmínky vzruchu. Ale až se to změní, budete u toho! Pořadatelé festivalu vás nechají prozkoumat kompletní přípravy Rock Shock arény. Každou minutku, během níž se bude letiště převlékat do festivalového hávu, budete mít jako na podnose. „*V posledních dnech před začátkem akce chystáme live přenos na našich stránkách. Budeme zájemcům předkládat to hlavní, co se bude na letišti v té době z hlediska budování pódií a dalšího slíbeného zázemí dít*,“ uvedla Pavlína Hanáková, dramaturg a manager projektu.
Začátek online přenosu na webu www.rockshock.cz se plánuje na úterý 11. srpna. I posledním nevěřícím Tomášům ohledně exkluzivity a jedinečnosti Rock Shocku vyvrátí jejich pochyby tři současně běžící kamery.
Na festivalu Rock Shock mimo jiných vystoupí: Tata Bojs, Skyline, Toxique, Clou, Sunshine, Chinaski a mnoho mnoho dalších!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.