Český rodinný festival na Lipně

  • Český rodinný festival na Lipně Fotogalerie (16)
    • 24.07.2009
    • Tisk

    V sobotu 25. července se ve Skiareálu Lipno nad Vltavou od 12:00 koná letní festival pro rodiny s dětmi.

    Sdílejte článek:

V sobotu 25. července se ve Skiareálu Lipno nad Vltavou od 12:00 koná letní festival pro rodiny s dětmi. Účast kromě vystupujících hudebníků přijali i zvířecí kamarádi.
Na dvou hudebních scénách zahrají Jan Smigmator, Ivan Hlas, Mňága a Žďorp, Laura a její tygři, Buty, Olympic, Michal Nesvadba, Vladimír Mišík & ETC, Tlustá Berta, Ivan Mládek & Banjo Band a Iva Frühlingová. Festival moderuje Diana Kobzanová.
programu pro děti nebudou chybět ani zvířecí kamarádi, přivezou je ze ZOO Ohrada. Krajty královské, morčata a fretky – tito obyvatelé Zoologické zahrady v Hluboké nad Vltavou přijedou na Lipno na Český rodinný festival. A lidé ze ZOO, kteří budou na místě, vám o nich řeknou úplně všechno – čím se živí, kde žijí a co k životu potřebují. Navíc si sami budete moct vyzkoušet, jak moc jsou hravá. ZOO Ohrada, která je zároveň partnerem Českého rodinného festivalu, s sebou přiveze také zvířecí puzzle a spoustu dalších skvělých her.
Vstupenky: na místě 250 Kč, děti do 13 let zdarma.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.