Projekt kapely Empire Of The Sun | ABradio.cz

Projekt kapely Empire Of The Sun

  • Projekt kapely Empire Of The Sun
    • 21.07.2009
    • Tisk

    Kapela Empire Of The Sun patří k objevům posledního roku, její projekt je ale trochu zvláštní.

    Sdílejte článek:

Kapela Empire Of The Sun patří bezesporu k největším hudebním objevům posledního roku, avšak většina veřejnosti vnímá její členy jako velké podivíny.

Tento dojem umocňuje i projekt, který kapela odstartuje již za pár hodin.
Jak je všeobecně známo, čeká zítra celý svět nejdelší zatmění Slunce tohoto století. A právě tento úkaz se rozhodla kapela Empire Of The Sun využít ve svůj prospěch. Každý, kdo se zaregistruje na www.eclipseofthesun.org, získá exkluzivní přístup na stránky, na kterých bude kapela již za pár hodin vysílat přímý přenos zatmění slunce nejen po celém světě, ale i po celé galaxii. Celý projekt mají dokreslit i nevšední grafické efekty a samozřejmě i výjimečná produkce těchto Australanů.
Připomeňme, že elektropopová kapela Empire Of The Sun vloni zazářila svým debutem Walking On A Dream, který se na jaře letošního roku dostal konečně i do Evropy. Aktuálním singlem z této desky je skladba We Are The People
(Pozn. red.: 22. 7. 2009 nastane zatmění Slunce viditelné z Indie, Číny a Tichého oceánu. V České republice nebude pozorovatelné ani jako částečné.)

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.