RockOpera Praha odstartuje novou sezónu

  • RockOpera Praha odstartuje novou sezónu
    • 17.09.2018
    • Tisk

    Už tento čtvrtek 20. září 2018 odstartuje RockOpera Praha sezónu 2018/2019. Na úvod si pro fanoušky připravila hororový hit Vymítač s Kamilem Střihavkou v hlavní roli. A nejen to...

    Sdílejte článek:

Zahajovací večer obohatí vernisáž výstavy obrazů Martina NěmcePrecedens, který se také stane kmotrem nové sezóny.

Začátek představení je napánovaný na 19:00 hodin. 

"Opera Vymítač se stala nejnavštěvovanějším představením v první polovině roku 2018. Dokázali jsme ji třikrát vyprodat. Není tedy divu, že s ní zahajujeme i novou divadelní sezónu, a doufáme, že nám přinese štěstí. Máme totiž do následujících měsíců plno plánů a novinek. Tou nejzásadnější je bezesporu premiéra nové hry Frankenstein, jejíž koncertní verze se naši diváci dočkají už na Silvestra,“ přibližuje zakladatelka a umělecká šéfka RockOpery Praha Pavla Forest.

Nejen Vymítač si v prvním půlroce letošního roku našel diváky.

Také ostatní repertoár slavil úspěchy a výsledkem byla rekordní bezmála deseti tisícová návštěvnost.

"Takový divácký zájem nás samozřejmě těší a současně je výzvou do nadcházející sezóny."

"Jako poděkování jsme si pro diváky přes prázdniny nachystali novou skladbu Pláč, která má být i určitým lákadlem na zahajovací večer, protože pochází z Vymítače. Jde o baladu, jíž dominuje hlas zpěvačky Žántí. Plánujeme k ní natočit i videoklip s mezinárodním filmovým týmem ve velhartickém kostele, jehož tajemné pověsti nás inspirovaly k příběhu opery. Kromě Žántí se v něm pro zajímavost objeví i Kamil Střihavka jako Vymítač,“ doplňuje Pavla Forest

Zářijový Vymítač bude specifický další exkluzivní událostí.

Večer od 18 hodin totiž proběhne vernisáž výstavy obrazů Martina Němce, klávesisty, skladatele, kapelníka a textaře skupin Precedens a Lili Marlene. Obrazy budou k vidění v galerii RockOpery Praha do 23. října. 

www.rockopera.cz

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.