Barbora Poláková má první Insta videoklip

  • Barbora Poláková má první Insta videoklip Fotogalerie (4)
    • 13.09.2018
    • Tisk

    Barbora Poláková na instagramovém profilu živě vysílala nový klip k písni "2-8-5" zé poslední desky "ZE.MĚ"! Stala se tak vůbec prvním interpretem, který na této sociální síti vysílal a zároveň natáčel videoklip!

    Sdílejte článek:

Živě vysílaný klip na jeden záběr je naprostou novinkou na české hudební scéně.

Do vydání této tiskové zprávy o tomto počinu nepodařilo najít ani nikoho jiného na světě, kdo by podobnou formu hudební klip představil. Na scénáři a režii se Barbora Poláková podílela s  Jakubem Machalou a vzhledem k tomu, že vše natáčela na vlastní telefon, stala se zároveň i kameramanem klipu.

"Největší nervy jsem měla z toho, abych nepokazila záběr. Měla jsem přesný timing na každého, aby mi to vycházelo správě na refrény. A bála jsem se, že někoho nezaberu přesně. A ono to potom všechno vyšlo. Byla to euforie! Jeden z nejtěžších úkolů byl vymyslet, jak zapojit a synchronizovat zvuk. Měla jsem na sobě přidělanou jednu krabičku s odposlechem do uší a druhou spojenou s mobilem. Tam vedl kabel, který nejde běžně pořídit. Bylo to složité vyrobit,” popisuje komplikovanou situaci při natáčení hlavní protagonistka.

Do živě vysílaného klipu přizvala hvězdy českých sociálních sítí (Shopaholic Nicol, Pedro, MenT, FattyPillow, Tary, Koki, Duhovka, Radka Třeštíková, Mariana Prachařová, Pavel Cejnar, Hustej Vercajk, Pavel Liška a Jan Revai jako Vandráci a další), které zároveň ve stejný čas na jejich instagramových profilech živě vysílaly klip z jejich úhlu pohledu, a tím vznikla neobyčejná on-line instagramová „pavučina“, kdy si sledující mohli sami vybrat, čí vysílání budou sledovat a vidět celý klip a prostředí, ve kterém vzniká, z různých úhlů.

Společně s uvedenými hvězdami českého internetu nechyběli herci a herečky z řad přátel Barbory Polákové, kteří se často v jejích klipech objevují: Hana Vágnerová, Petra Nesvačilová, Marie Štípková, Markéta Frösslová nebo Jiří Zeman. 

 Za necelé dva dny vidělo klip skoro tři sta tisíc diváků.

Živě ho na instagramu shlédlo přes tři tisíce uživatelů, v instastories během dvaceti čtyř hodin pak sedmdesát tisíc.

Koncem příštího týdne připravuje Bára nový klip, který vzniká ze záběrů z natáčení od zhruba padesáti lidí, kteří prožili společný okamžik z různých úhlů pohledu.

Na záznam videa z instagramového vysílání se můžete podívat na facebookovém profilu Barbory Polákové.

Album ZE.MĚ. vydal Supraphon na CD a digitálně ateď už je k dispozici i na LP.

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.