Festival Okoř se uskuteční už tuto sobotu

  • Festival Okoř se uskuteční už tuto sobotu
    • 21.08.2018
    • Tisk

    Letos plnoletý malebný Festival Okoř nedaleko Prahy otevře brány už tuto sobotu 25. srpna ve 12:00, vstupenky budou v prodeji i na místě. Úvodní koncert odehraje od druhé hodiny odpolední kapela TH!S s charizmatickým zpěvákem Honzou Melíškem a baskytaristou Vojtou Kotkem.

    Sdílejte článek:

Po nich bude následovat další nováček na zdejším pódiu - kapela Mirai, která slibuje: "Doufáme, že to bude řádnej mejdan, a že si to tam užijeme. Chceme zahrát naše největší hity, přijedeme s energickým setem a skvělou koncertní formou.“

V půl páté přijde na řadu Xindl X, pro kterého je Festival Okoř jedním z nejoblíbenějších, možná proto už na něm vystoupí počtvrté.

Krátce před šestou hodinou večerní zahraje Michal HrůzaKapelou Hrůzy, pro Festival Okoř už po šesté. Proč? "Na Okoři je prostě skvělé hraní. Tohle místo patří mezi nejlepší u nás…“

Dvacet minut po sedmé přijdou na řadu Chinaski, jedna z nejvěrnějších kapel se na akci vártí už podeváté.

Tomáš KlusOkoř rád, jak říká, a míří tam spolu s kapelou posedmé.

V půl jedenácté večer začne koncertní set Anny K., která hrála i na prvním ročníku Festivalu Okoř 19. srpna roku 2000.

Yo Yo Band uzavře program koncertem po půlnoci.

Jak se na Festival Okoř dostanete?

Kromě běžných autobusových linek z Prahy a Kladna budou jezdit i autobusy X – Okoř z obou měst. Z Prahy či ze Slaného můžete využít výletní vlak Cyklohráček, který nabízí 120 míst k sezení.

www.festivalokor.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.