Koncert Aurory se pro velký zájem přesouvá

  • Koncert Aurory se pro velký zájem přesouvá
    • 03.08.2018
    • Tisk

    Pro velký zájem přesouvá Aurora pražský koncert z Roxy do Fora Karlín. 17. ledna 2019 tam představí připravované druhé album. Vstupenky zakoupené do původního prostoru zůstávají platné a není třeba je měnit za nové.

    Sdílejte článek:

Aurora vydala první desku, když jí bylo devatenáct let. Teď, o tři roky později, chystá její pokračování. Aurora je norské zjevení, které uchvátilo svět čistotou, upřímností a krásným hlasem. 

Debut All My Demons Greeting Me as a Friend s úvodním hitem Runaway se hned po vydání vyšplhal na vrchol norské hitparády a do dnešního dne posbíral přes 200 milionů streamů.

V Bergenu usazená zpěvačka, písničkářka a válečnice se neustále posouvá kupředu a chystané album komentuje následovně: "Teprve teď chápu sebe sama lépe než kdy dřív a konečně vím, co chci sdělit ostatním. Nová deska bude o všech našich podobách lidství. Bude o tom, jak ubližujeme ostatním i o tom, jak je milujeme, o našich krásách i špatnostech.“ 

Její nové skladby krouží kolem osobních i politických témat, přes rozchody a smrt, po feminismus i životní prostředí.

"Svět se stal chaotickým místem k životu, což není jenom špatné. Takhle chaos můžeme ochutnat, pochopít a využít pro naše vlastní dobro.“ 

Změna je patrná už z prvního singlu Queendom, ve kterém se autorka vztahuje k hnutí Time’s Up a volá nejenom po ženské pospolitosti, ale také po světě, kde všichni bojují za práva všech.

Klip ke skladbě se natáčel v Praze, třeba v areálu Pragovky nebo Bránického pivovaru.

Vstupenky za 795 korun pořídíte na stránkách fource.cz, v sítích GoOut a Ticketmaster.

www.fource.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.