Kouzelná Aurora vystoupí poprvé v Praze

  • Kouzelná Aurora vystoupí poprvé v Praze
    • 24.07.2018
    • Tisk

    První desku vydala, když jí bylo devatenáct let. Teď, o tři roky později, chystá její pokračování. Aurora je norské zjevení, které uchvátilo svět čistotou, upřímností a krásným hlasem.

    Sdílejte článek:

Do Prahy přijede vůbec poprvé, aby 17. ledna 2019 v klubu Roxy představila připravované dvojalbum Infections Of A Different Kind
 
Debut All My Demons Greeing Me as a Friend s úvodním hitem Runaway se hned po vydání vyšplhal na vrchol norské hitparády a do dnešního dne posbíral přes 200 milionů streamů.

V Bergenu usazená zpěvačka, písničkářka a válečnice se neustále posouvá kupředu a příští album komentuje následovně: "Teprve teď chápu sebe sama lépe než kdy dřív a konečně vím, co chci sdělit ostatním. Nová deska bude o všech našich podobách lidství. Bude o tom, jak ubližujeme ostatním i o tom, jak je milujeme, o našich krásách i špatnostech.“

Vydání první části je naplánované na 14. prosince a druhé půlky bychom se měli dočkat začátkem následujícího roku.
 
"Když zpívám, tak se cítím jako portál. Nejsem sama sebou a zároveň se nestávám nikým jiným. Jsem jenom hlasem. Je to krásný pocit, protože jsou i horší věci, kterými se člověk může stát,“  říká Aurora o přístupu k sobě samé.

Novou desku nahrávala v pohádkovém studiu uprostřed ničeho na jednom francouzském zámku za pomoci britské dvojice MyRiot (London Grammar, Birdy) a k výšinám stoupajícího norského talentu Askjella.

Významnou roli při produkci sehrála i sama Aurora.


Její nové skladby krouží kolem osobních i politických témat, přes rozchody a smrt, po feminismus i životní prostředí: "Svět se stal chaotickým místem k životu, což není jenom špatné. Takhle chaos můžeme ochutnat a pochopit jej pro naše vlastní dobro.“

Změna je patrná už z prvního singlu Queendom, ve kterém se autorka odkazuje na hnutí Time’s Up a volá nejenom po ženské pospolitosti, ale po světě, ve kterém všichni bojují za práva všech.

Klip ke skladbě se navíc natáčel v Praze, třeba v areálu Pragovky či Bránického pivovaru.

Vstupenky za 695 korun budou k dostání od 26. července na stránkách fource.cz nebo v sítích GoOut a Ticketmaster.

www.fource.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.