Jarek Nohavica letos na jediném open airu

  • Jarek Nohavica letos na jediném open airu Fotogalerie (27)
    • 15.06.2018
    • Tisk

    Za necelých šest týdnů odstartuje 26. ročník Festivalu Benátská! s Impulsem. Do konce června ještě stihnete pořídit vstupenky výhodněji.

    Sdílejte článek:

"Jedu na Benátskou noc a těším se,“ krátce a výstižně charakterizoval jediné letošní open air vystoupení Jarek Nohavica. Kdy? V sobotu 28. července od 21:20 hodin.

Těší se na něj třeba i Xindl X: "Určitě je to hlavně skvělým publikem. Ale důležitou roli hraje i obsazení festivalu, které také bývá super. Letos se třeba moc těším na vystoupení mého velkého oblíbence Jarka Nohavici.“ 

Na koncert kapely Olympic, ve čtvrtek 26. července od 21:20, láká Petr Janda všechny nedočkavé: "Náš koncert bude opravdu výjimečný. Měl by jít ve šlépějích neuvěřitelně povedeného a úspěšného koncertu k 55. výročí vzniku kapely Olympic, který se konal koncem loňského roku v O2 Aréně. Budeme tam mít pár hostů a původní sestavu z let 1963 – 1965!“

 

"Festival Benátská! s Impulsem je pro mne jednoznačně úžasný festival s historií, na kterém je zážitek hrát,“ řekla Katka Knechtová, která vystoupí v pátek 27. července ve 21:30 v Hudebním stanu Rádia Impuls.

Velmi osobní vzpomínky má kapela Divokej Bill, která letos slaví 20. let existence: "Když jsme začínali, byl festival Benátská noc jednou z nejvyšších met, kterých jsme chtěli dosáhnout. Nakonec tam budeme již po několikáté. Je to doslova a do písmene srdcovka! Náš basák Jurda tam potkal svoji ženu. Je s ní už sedmnáct let, mají dva super kluky, kteří už s námi chodí taky hrát.“

Největšími zahraničními hvězdami budou Bonnie Tyler a Guano Apes.

Vstupenky na 26. ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem, který se bude konat ve dnech 26. až 29. července 2018 v areálu ve ve Vesci u Liberce, pořídíte za zvýhodněnou cenu v předprodeji do konce června na webových stránkách festivalu.

www.benatska.cz

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.