V sobotu můžete užít RockOperu i s dětmi | ABradio.cz

V sobotu můžete užít RockOperu i s dětmi

  • V sobotu můžete užít RockOperu i s dětmi
    • 06.06.2018
    • Tisk

    Den dětí už sice oficiálně proběhl, ale spolu s dětmi ho klidně můžete oslavit znovu, navíc v rockovém stylu. V sobotu 9. června se totiž na pražském Střeleckém ostrově uskuteční Dětský den s RockOperou Praha. Těšit se můžete na pestrý program plný hudby, akrobacie a další zábavy v doprovodu zpěváků a členů souboru. 

    Sdílejte článek:

Akce potrvá od 13 do 17 hodin a vstup na ni je zdarma.

"Dětský den s RockOperou Praha je zpestřením našeho programu a především zábava pro všechny děti, které mají rády hudbu, pohyb, kreslení nebo hravé soutěže. Právě tyto a další aktivity máme na sobotu připraveny a věříme, že si je děti naplno užijí a stráví příjemné odpoledne s rodiči, navíc v krásném prostředí na Střeleckém ostrově. Těšíme se na všechny příchozí na jižním cípu ostrova za slavnou restaurací,“ uvedla zakladatelka a umělecká šéfka RockOpery Praha Pavla Forest. 

RockOpera Praha je především o hudbě v podání těch největších pěveckých hlasů české scény, proto nebudou chybět ani na této akci na Střeleckém ostrově.

Vystoupí Kamil Střihavka, Petr Kutheil, Pavla Forest, Daniela Gildenlöw Langrová, Marie Steigerwaldová, Petr Opava, sám autor rockových oper Milan Steigerwald, mistryně světa v pole dance Alex Kalousová nebo také Sbor Rockové akademie pod vedením Michaely Květenské.

Děti si budou moci prověřit talent v Akrobatické školičce pole dance pro malé rockery. Výtvarně nadaní se zase můžou zúčastnit Výtvarné dílny, kde je Michaela Fišerová provede rychlokresbou portrétů. A v neposlední řadě bude připravená Enviromentální dílna, kde se spolu s Martinem Zounem seznámíte s masožravými rostlinami a jejich pěstováním.

Mimo kreativních dílen se děti mohou těšit na představení Šplouch v podání Michaely Hradecké a Radka Pokorného ze souboru BUŘT.

Autorská čtení si připravili Jiří Štraub s Rockovými pohádkami pro malé rebely, Martin Zoun s Pohádkami o huse Martinovi a Nikola Valová s povídkou Trápení skřivanovo.

Chybět nebudou ani soutěže a tombola a po celou dobu bude možné koupit si některé z produktů RockOpery Praha a zúčastněných umělců, jako CD, plakáty, programy, knihy, květiny, hrnečky a trička.

www.rockopera.cz

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.