Anastacia v sobotu uchvátila pražské publikum

  • Anastacia v sobotu uchvátila pražské publikum Fotogalerie (12)
    • 14.05.2018
    • Tisk

    Americká zpěvačka Anastacia v sobotu večer vystoupila po devíti letech v Praze. Představila se ve Foru Karlín. Její komorně pojaté vystoupení určené jen zhruba pro 1 500 návštěvníků bylo vyprodané během pěti dnů.

    Sdílejte článek:

Pro další zájemce přijede zpěvačka zazpívat ještě 24. června do olomoucké Korunní pevnůstky.

V rámci sobotního koncertu Anastacia představila nejen aktuální album Evolution, ale připomněla také největší hity, které bořily hitparády po celém světě. 

"Nikdy mě nepřestane bavit třeba skladba I'm Outta Love. Milovala jsem ji od začátku a s radostí ji zpívám dodnes," řekla zpěvačka českým médiím před vystoupením. 

"Stejně tak se ale těším, až publiku představím novou desku Evolution, která naopak vypovídá o tom, kým jsem dnes," dodala Anastacia, která v sobotu dokázala, že ani čas ani prodělané nemoci se na ní nepodepsaly. 

Naopak. Její vystoupení bylo nabité nebývale silnou energiíí od prvních minut, během kterých zvedla diváky ze sedadel, až po poslední přídavek.

Kromě síly hlasu a tanečního talentu opět prokázala také smysl pro humor a skvělou komunikaci s publikem. Jednomu ze svých příznivců splnila sen, když ho přizvala k sobě na pódium, další fanoušky potěšila reklamními dárky, které z pódia rozhazovala spolu s úsměvy.

Odměnou jí byly nadšené reakce, dlouhý závěrečný aplaus a šťastné tváře návštěvníků při odchodu.

Anastacia nebyla, ona stále JE světovou superstar!

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.