Michaela Malarkeyho uvede Gareth Dunlop

  • Michaela Malarkeyho uvede Gareth Dunlop Fotogalerie (4)
    • 02.05.2018
    • Tisk

    Americký herec a hudebník Michael Malarkey vystoupí 4. června v Brně. Na Flédu přiveze debutové plnohodnotné album "Mongrels", hudební záznam neklidného příběhu touhy, naděje i smutku.

    Sdílejte článek:

Celý večer zahájí zpěvák a multiinstrumentalista Gareth Dunlop z Belfastu. 

Svět zná Michaela Malarkeyho především jako Enza ze seriálu Upíří deníky, on sám se ale cítí být víc muzikantem než hercem.

Hraje na kytaru, zpívá a skládá písničky už od sedmnácti let.

Loni konečně vydal  debutové album, velmi osobní nahrávku Mongrels.

"Dal jsem do toho alba celý svůj život a své srdce, svěřil se Michael

"Je to až děsivé, protože v něm o sobě prozrazuji strašně moc. Lidé s poetickým myšlením tak při pozorném poslechu dokážou vyčíst i něco z mé autobiografie.

Písně založené na chytlavých riffech akustické kytary podává příjemně zabarveným lehce chraplavým barytonem a evokuje mistry amerického písničkářství Toma Pettyho a Boba Dylana

Jeho koncert uvede písničkář Gareth Dunlop. Talentovaný skladatel má za sebou úspěšnou desetiletou kariéru, jejíž součástí jsou čtyři vydaná EP s vlastní autorskou tvorbou kombinující folkovou hudbu a soul a mnohé spolupráce se zavedenými skladateli na tvorbě televizní a filmové hudby.

Jeho nejznámější skladba Wrap Your Arms Around Me, která je součástí soundtracku k filmu Bezpečný přístav (Safe Haven, 2013), má na Youtube přes půl milionu zhlédnutí.

V loňském roce vydal kritikou vysoce ceněné debutové album No. 79, s nímž letos na jaře absolvoval turné po Velké Británii. 

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.