ABBA hlásí comeback! Ovšem jen částečný...

  • ABBA hlásí comeback! Ovšem jen částečný... Fotogalerie (20)
    • 27.04.2018
    • Tisk

    Sen mnoha fanoušků se stane skutečností! Ale jen zčásti. Abba oznámila, že vydá první nový hudební materiál po dlouhých pětatřiceti letech. Čtyři popové ikony se nedávno sešly, aby společně nahrály dvě nové skladby.  

    Sdílejte článek:

Před časem se objevily zprávy, že by měla ABBA v roce 2019 vyrazit na turné, ovšem bez původních členů, respektive s nimi, ale pouze ve formě hologramů.

Teď dostala média po celém světě tiskovou zprávu o tom, že se fanoušci už brzy můžou těšit na novou muziku. 

Mimo jiné se v ní píše: "Všichni čtyři jsme cítili, že po nějakých pětatřiceti letech by mohlo být zábavné znovu spojit síly a jít do nahrávacího studia. A také jsme to udělali."  

"Bylo to, jako kdyby se čas zastavil a jako kdybychom se sešli jen po krátké dovolené. Extrémně radostná zkušenost!" 

"Výsledkem jsou dvě nové písničky. Jedna z nich I Still Have Faith In You bude představena v televizním speciálu stanic NBC a BBC, který se bude vysílat letos v prosinci. Na nás se sice podepsal čas, ale ty skladby jsou nové a čerstvé a máme z nich radost," uvádí dále ikonický kvartet.

Benny Andersson minulý rok oznámil, že se kapela dá dohromady v digitální formě.

"Čas od času se setkáváme, každý z nás se věnuje různým věcem, teď před sebou máme společný projekt."

Chystaná show podle dostupných informací použije podobnou technologii, jaká se využila pro vystoupení holografické podoby rappera Tupaca na festivalu Coachella v roce 2012.

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.