První den Benátské rozjede legenda Olympic

  • První den Benátské rozjede legenda Olympic
    • 11.04.2018
    • Tisk

    Už 26. ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem láká také na už tradiční čtvrteční koncertní večírek pro nedočkavé. Velkým koncertem ho ozdobí legenda české rockové hudební scény, skupina Olympic.

    Sdílejte článek:

"Jsem opravdu nesmírně potěšen, že mohu oficiálně potvrdit skvostné obsazení hudebně zahřívacího večírku pro všechny nedočkavce. Mají se opravdu na co těšit. Ve čtvrtek 26. července zahraje legenda české populární hudby – skupina Olympic. Bude to v podstatě repríza jejího úspěšného výročního koncertu z loňského roku v rozšířené sestavě včetně zakládajících členů Pavla Chrastiny, Ladislava Kleina a Františka Ringo Čecha a dalších hostů,“ říká za pořadatele Petr Pečený, spolumajitel festivalu.

Za kapelu Olympic se vyjádřil frontman Petr Janda: "Vůbec jsme neplánovali, že bychom někdy náš výroční koncert vůbec zopakovali. Ale přišla nabídka festivalu Benátská! s Impulsem, my si dali dohromady nadšené ohlasy našich fanoušků, dožadujících se ještě jednoho takového koncertu, a tak jsme se rozhodli kývnout a zahájit letošní ročník nejlepšího hudebního festivalu u nás. Bude to jízda!“

Návštěvníci se ve čtvrtek 26. července můžou těšit také na další vystoupení skupin Jelen, Turbo a Veteráni studené války.

V obřím Hudebním stanu Rádia Impuls se mladší část publika dočká punk rockového programu, který už tradičně pro čtvrteční večer připravuje rádio RockZone 105,9.

Na pódiu se vystřídají kapely Doctor PP, Totální nasazení, Jaksi Taksi a Lety mimo.

"Jsme rádi, že z původního večírku pro nedočkavé se v posledních letech stává regulérní festivalový den. V loňském roce ho navštívilo rekordních osm tisíc lidí a letos podle všeho tenhle rekord výrazně překročíme,“ dodává Pavel Mikez, ředitel festivalu.

K hlavním hvězdám letoší Benátské budou patřit Bonnie Tyler, Guano Apes a Jaromír Nohavica.

www.benatska.cz

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.