RockOpera přidává další představení Vymítače

  • RockOpera přidává další představení Vymítače
    • 16.03.2018
    • Tisk

    Divadlo Milana Steigerwalda a Pavly Forest RockOpera Praha si na aktuální sezónu připravilo premiéru hororové rockové opery Vymítač. Dílo diváky navnadilo už minulý rok, jak dokázalo vyprodané silvestrovské koncertní provedení a jak je vidět, zájem o první horor tohoto divadla neupadl.

    Sdílejte článek:

Dvě premiéry plánované na 28. a 29. března 2018 se vyprodaly a už teď je jisté, že představení zhlédne více než tisíc čtyři sta lidí.

V hlavní roli se představí Kamil Střihavka a po jeho boku se na jevišti objeví hvězdy tuzemské rockové scény jako Honza Toužimský z Arakainu, Viktor Dyk, Žántí, Pavla Forest, Helena Kubelková a řada dalších.

"Myslím si, že se obě představení naplnila, protože mnoho lidí toho o RockOpeře Praha dost slyšelo, ale zatím se k nám ještě nepodívalo. Vymítač navíc vychází z české pověsti, což je v současnosti očividně velmi atraktivní téma,” říká k rockové opeře výkonná ředitelka divadla, libretistka a zpěvačka Pavla Forest.

RockOpera Praha se tedy jako obvykle rozhodla jít divákům vstříc a nově přidala první reprízu Vymítače, která se odehraje 30. května. I na té se už teď očekává hojná návštěvnost.

Vstupenky se objeví v prodeji už brzy!

Projekt koncertní premiéry Vymítače se uskutečnil za finanční podpory Ministerstva kultury České republiky. Celoroční činnost RockOpery Praha podporuje Magistrát hlavního města Prahy.

www.rockopera.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.