Andělé opět lákají na netradiční spojení

  • Andělé opět lákají na netradiční spojení
    • 06.03.2018
    • Tisk

    O  vítězích letošního ročníku nejstaršího odborného hudebního ocenění, Cen Anděl, bude jasno už za dva týdny, v úterý 20. března. Konkrétnější obrysy dostává i podoba slavnostního ceremoniálu, který z pražského Fora Karlín odvysílá v přímém přenosu ČT1.

    Sdílejte článek:

Pořadatelé zatím bez dalších podrobností zveřejnili seznam kapel a interpretů, kteří tento rok na Andělech vystoupí.

Jsou mezi nimi letošní favorité J.A.R.Mirai, kteří mají po čtyřech nominacích, David Stypka, nominovaný ve třech kategoriích, Barbora Poláková, která má šanci získat ocenění za klip roku nebo na sólovou interpretku nominovaná Anna K.

Vystoupí ale i tloušťkou a prořízlou pusou pověstný rapper Kapitán Demo, který získal letos od České hudební akademie dvě andělské nominace. Dalšími zatím zveřejněnými jmény vystupujících jsou Ben Cristovao, Chinaski, Jiří Korn či Ewa Farna.

"Výčet vystupujících tím nekončí. Je zřejmé, že se diváci ČT1 mohou těšit na netradiční hudební spojení i letos,“ slibují pořadatelé.

Patří se připomenout, že mezi "andělské hudební momenty" loňského ročníku patřily duety LennyMartou Kubišovou, Thoma ArtwayeTomášem Klusem či velká muzikantská pocta Radimu Hladíkovi, jíž se účastnili Michal Pavlíček, David Koller, Petr Malásek nebo Honza Křížek.

"I tentokrát pro diváky chystáme jedinečná hudební čísla, která nebudou nikde jinde k vidění,“ slibuje pořadatelka Lucka Hájková.

Unikátní bude také program, který se na 20. března chystá přímo před Forem Karlín a bude zdarma otevřený široké veřejnosti.

Na 2nd stage vystoupí další kapely a interpreti, kteří mají letos šanci získat sošku Anděla, i výrazná hudební jména loňského roku.

Nebudou chybět nominovaní Mydy Rabycad, Pokáč, Kapitán Demo či Wild Tides, které doplní VR/Nobody a hiphopeři Paulie GarandKennym Roughem.

"Andělé letos prošli řadou změn a oproti loňskému komornímu ročníku výrazně vyrostou. Opět jsme se ale drželi toho, že jsou to ceny, které by měly patřit především samotným muzikantům,“ dodala Lucka Hájková.

www.andelceny.cz

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.