Lady Gaga kvůli bolestem zrušila zbytek turné

  • Lady Gaga kvůli bolestem zrušila zbytek turné Fotogalerie (20)
    • 02.02.2018
    • Tisk

    Lady Gaga opět nepotěšila evropské fanoušky. Můžou za to její vážné zdravotní problémy. Kvůli nesnesitelným chronickým bolestem, které jí způsobuje fibromalgický syndrom, jímž trpí, byla nucena zrušit zbylé termíny koncertního turné.

    Sdílejte článek:

Jedenatřicetiletá zpěvačka na sociálních sítích Twitter a Instagram oznámila, že se rozhodla zrušit závěrečné koncerty evropské části aktuální Joanne Tour.

"Jsem naprosto zničená, tak, že to ani nedokážu slovy popsat. Jediné, co vím, je, že pokud to neudělám, nenaplním má slova ani odkaz mé hudby. Můj lékařský tým mi doporučil, abych se léčila doma," uvedla Lady Gaga v oficiálním prohlášení. 

"Tuto show miluji víc, než cokoliv jiného, miluji vás, ale to, co se děje, je mimo moji kontorlu. Londýn, Manchester, Curych, Kolín nad Rýnem, Stockholm, Kodaň, Paříž, Berlín. A Rio. Slibuji, že se do vašich měst vrátím, ale ne teď. Musím postavit sebe i mé zdraví na první místo," napsala dále fanouškům. 

Fibromyalgie je onemocnění, které způsobuje bolest, ale také vyčerpání, bolesti hlavy a nespavost. 

Koncertní šňůra Joanne World Tour odstartovala loni 17. srpna v kanadském Vancouveru a závěrečné vystoupení bylo nalánované na 23. února letošního roku v německém Berlíně. 

Lady Gaga a pořádající agentura Live Nation následně vydaly společnou tiskovou zprávu, v níž zrušení termínů ještě definitivně potvrdily. 

Zpěvačka je podle ní v péči největších lékařských profesionálů, kteří jí pomáhají dát se dohromady, aby mohla v příštích letech vystupovat.

Pokud jste si pořídili vstupenky na některý z původně plánovaných evropských koncertů, vězte, že peníze se začnou vracet od úterka 6. února.

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.