Klára Vytisková přizvala do LMB Antonii Vai

  • Klára Vytisková přizvala do LMB Antonii Vai
    • 31.01.2018
    • Tisk

    Klára Vytisková po delší pauze chystá klubový koncert. S kapelou Klara & The Pop vystoupí 8. března 2018 v pražském Lucerna Music Baru, kam si pozvala mimořádného hosta.

    Sdílejte článek:

Na pódiu se s ní vystřídá charismatická zpěvačka, skladatelka a hudebnice Antonia Vai s maďarsko-švédskými kořeny.

V den, který symbolicky vzdává mezinárodně úctu všem ženám, se tak na jednom podiu potkají dvě navýsost pozoruhodné dámy s výraznými hlasy i originální hudbou.

Antonia Vai, která produkovaný styl nazývá nejčastěji poetickým soulem, nebude stát s Klárou Vytiskovou na pódiu poprvé.

Klára s kapelou byla jejím hostem při křtu nového alba v legendárním budapešťském klubu A38.

"S Antonií jsem se potkala v Budapešti, typicky Maďarsky energická holka, která vyrůstala ve Švédsku. Sešly jsme se v kavárně a večer daly super koncert v klubu na lodi A38 a teď se těším, že vezmu Antonii na kávu v Praze a večer si to zopakujeme v Lucerna Music Baru,” uvedla Klára Vytisková.

A dodala: "Myslím, že obě v sobě máme vášeň pro soul, ale každá ji posouváme trochu jiným směrem."

Koncerty obou umělkyň v Praze a Budapešti podporuje projekt SoundCzech - Connect, který připravila Czech Music Office - kanceláří pro podporu české hudby v zahraničí.

Klára Vytisková se stala v loňském roce podruhé maminkou, i proto se na koncertních pódiích objevuje zřídka. Fanoušci ji mohli vidět na pár vybraných domácích letních festivalech i prestižním maďarském Szigetu.

Naposledy se přihlásila loni na podzim se singlem 2in1.

www.klaravytiskova.cz

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.