Letošní Struny dětem rozzáří i Thom Artway

  • Letošní Struny dětem rozzáří i Thom Artway Fotogalerie (1)
    • 17.01.2018
    • Tisk

    Oblíbený rodinný festival Struny dětem v Minoru chystá na první jarní víkend pestrý program plný hudby, tance, her a vyprávění pro všechny tvořivé děti i hravé rodiče.

    Sdílejte článek:

O víkendu 23. až 25. března 2018 ožijí prostory divadla Minor a Novoměstské radnice 9. ročníkem festivalu, na který je připravených na třicet koncertů nejrůznějších žánrů, představení i workshopů.

Děti i dospělí se tak můžou těšit například na stále populárnějšího písničkáře Thoma Artwaye, vynikajícího jazzmana Mateje Benka a jeho hosty, Ondru Rumla či Yvone Sanchez, akustický rock and roll v podání kapely The Fellas, mezinárodně proslulý Epoque Quartet i mistry violoncella Terezii Kovalovou a Tomáše Jamníka nebo Escualo Quintet s argentinským tangem.

Na program Strun dětem se vrací oblíbení Pišlici s Ivanem Trojanem, Lenkou Dusilovou, Beatou Hlavenkovou, Milanem Caisem a Petrem Ostrouchovem.

Pro děti připravili workshopy například mistr současné pantomimy Radim Vizváry nebo tanečnice Lenka Tretiagová. Program nabízí i řadu výtvarných či hudebních dílen.

Všechny jednotlivé body programy Strun dětem v Minoru spojuje tradičně snaha představit dětem pestrý svět umění a tvořivých aktivit.

Po celou sobotu a neděli budou opět připravené průběžné dílničky a hravé zóny, které nabídnou odpočinek a tvoření i bez nutnosti nákoupit vstupenky v předprodeji.

"Nabízíme rodinám s dětmi všech věkových kategorií aktivní setkání s nejrůznějšími uměleckými disciplínami, které představí ti nejpovolanější z oboru,” říká ředitelka festivalu Dana Syrová,

A dodává: "Věříme, že umění má být inspirující a obohacující součástí dětského světa.”

Jednotlivé akce jsou rozděleny podle věkových kategorií. 

www.strunydetem.cz

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.