Hlasování v anketě Žebřík je v plném proudu | ABradio.cz

Hlasování v anketě Žebřík je v plném proudu

  • Hlasování v anketě Žebřík je v plném proudu
    • 08.01.2018
    • Tisk

    Hudební ceny Žebřík slaví 25 let trvání. Výsledky ankety, o kterých můžete během ledna a února rozhodovat na oficiálních stránkách, budou vyhlášeny 9. března 2018 v plzeňském DEPU2015.

    Sdílejte článek:

Udílení cen budou tentokrát moderovat herci Tomáš Hanák a Jitka Schneiderová, koncertně se představí Michal HrůzaOlympicLennyWohnout a další. 

Z lednového hlasování vzejde pět nominovaných v každé z deseti kategorií.

O konečných výsledcích se bude rozhodovat ve druhém kole, které potrvá do konce února. 

"Žebřík slaví už čtvrtstoletí existence, a tak jsme pozvali hlavně ty kapely, které mají bohatou historii, a to nejen na Žebříku. Nebudeme ale jenom bilancovat, na své si přijdou i mladší fanoušci, program večera bude vícegenerační. A k parádní oslavě pětadvacetin určitě zásadně přispěje temperamentní moderátorská dvojice Tomáš Hanák – Jitka Schneiderová," dodává ředitel Hudebních cen Žebřík Jarda Hudec. 

Vyhlášení Žebříku se odehraje v pátek 9. března od 19 hodin v areálu DEPO2015 v Plzni.

Během šestihodinové show budou oceněni tři nejlepší interpreti a kapely v každé kategorii. Bronzové sošky pro vítěze opět pochází z dílny renomovaného sochaře Václava Česáka.

Kromě už zmíněných i dalších vystupujících nebudou chybět ani DJ stage a pověstná after party s hvězdami Žebříku.

Organizátorem hudebních cen je magazín iReport. Díky spolupráci se serverem Samosebou.cz se Žebřík opět zapojí do třídění odpadu. Dalšími partnery jsou Česká pojišťovna, Ochranný svaz autorský, PMDP, Vodárna Plzeň. Spoluorganizátorem je město Plzeň a Plzeňský kraj. Záštitu nad akcí převzal primátor Plzně Martin Zrzavecký.

Předprodej vstupenek za 390 korun a VIP passů v ceně 990 korun zajišťují TicketstreamPlzeňská vstupenkaTicketliveTicketproTicketportal 

Záznam toho nejzajímavějšího ze slavnostního vyhlášení odvysílá Prima Cool v neděli 18. března ve 21:30 hodin.

www.anketazebrik.cz

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.