Imodium a Totální nasazení vyrazí na turné

  • Imodium a Totální nasazení vyrazí na turné Fotogalerie (6)
    • 03.01.2018
    • Tisk

    Původem broumovská rocková kapela Imodium a slánská punk rocková klasika Totální nasazení vyrazí na turné. Kvůli společné šňůře se dají dohromady vůbec poprvé. "Mikro Tour 2018" bude mít celkem šest koncertních zastávek.   

    Sdílejte článek:

Na Mikro Tour 2018 se jako hosté střídavě objeví také kapely Covers for Lovers Deratizéři.

Jednotlivé koncerty se uskuteční v průběhu února a března.

První je naplánovaný na 9. února v Divadle Pod čarou v Písku, druhý 24. února v prostoru Club Road v Liberci, třetí 2. března v brněnském klubu Eleven, o den pozdeji proběhne čtvrtá zastávka v MC Fabrika v Českých Budějovicích, pátá je v plánu 9. března v Kotelna Music Clubu v Litomyšli.

Celou šňůru završí kapely Imodium a Totální nasazení 10. března Domě osvěty v Rakovníku.

Kapela Totální nasazení vznikla v roce 1990, kdy ji dala dohromady parta spolužáků ze slánského gymnázia. 

Za dvacet sedm let existence, během nichž vydala na CD, LP i MC osmnáct studiových, živých i výběrových alb včetně dvou live DVD a odehrála víc jak tisíc pět set koncertů v klubech i na festivalech nejen po celé České republice, vybudovala skromným přístupem velmi početnou fanouškovskou základnu, ve které nachází silnou oporu.

Patří mezi velmi žádané, když každoročně odehraje na osmdesát koncertů a na nedostatek hraní a publika si tak rozhodně nemůže stěžovat.

I v roce 2018 se s kapelou Totální nasazení budete mít možnost potkat kromě Mikro Tour na samostatných koncertech a festivalech, jimž vévodí domácí slánský rockový festival Valník na konci srpna.

Čtyřčlenná formace Imodium už taky patří mezi české klubové stálicie

Na kontě má stovky odehraných koncertů, předskakování Avril LavigneSimple PlanBush nebo Halestorm, řadu klipů a pět studiových alb.

Jako jediná česká kapela Imodium čas od času pořádají "bytové turné", ojedinělí jsou také v rámci natáčení dokumentů mapujících jejich koncerty (naposledy například krátký film Bory, který dokumentuje výjimečný koncert uprostřed borské věznice).

Rok 2017 Imodium zvládli velmi úspěšně.

Absolvovali turné s kapelou Rybičky 48, u Supraphonu vydali v pořadí pátou studiovou desku s názvem Element a odjeli k ní dvouměsíční turné, pod taktovkou Michala Havlíčka natočili dva podařené videoklipy. 

www.forfunagency.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.