Dan Bárta & Illustratosphere na tour

  • Dan Bárta & Illustratosphere na tour Fotogalerie (2)
    • 27.12.2017
    • Tisk

    Víc než po dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl Dan Bárta chystá společně s kapelou Illustratosphere, posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru, na velkolepé turné "Mezi vrcholy tour 2018".

    Sdílejte článek:

Fanoušci dobré hudby se tak můžou těšit nejen na malou ochutnávku písní z připravovaného pátého řadového alba.

Nezaměnitelný hlas, prvotřídní hudebníci a písně vzlétající nad tuzemský standard populární hudby... Dan Bárta & Illustratosphere okouzlují posluchače napříč generacemi i hudebními žánry už devatenáct let.

Dan Bárta, zpěvák čtvrtstoletí, se zapsal v devadesátých letech do širokého povědomí s kapelou Alice a účinkováním v muzikálu Jesus Christ Superstar.

Stal se také neodmyslitelnou součástí kapely J.A.R..

V roce 2000 překvapil fanoušky s vlastní skupinou Illustratosphere, se kterou chystá na jaro dvacet koncertů po celé České republice v rámci turné Mezi vrcholy tour 2018.

Šňůru kapela odstartuje  13. března ve Znojmě a zakončí 23. května vystoupením s Komorní filharmonií Pardubice v Pardubickém Domě hudby.

"Vždycky, když se obmění sestava, je to velmi znát. U nás tedy rozhodně, protože naše písně žijí, koncert od koncertu zní trochu jinak. Jsme muzikanti, reagujeme na sebe, hrajeme organicky, vždycky znovu tvoříme. A na to se těším, protože Martin je skvělý a citlivý hráč. Jsem si jist, že se máte nač těšit i vy," láká na koncerty Dan Bárta.

"Maratonika je za námi a něco nového před námi, jsme někde zase v základním táboře, a přitom pořád na cestě... zkrátka mezi vrcholy," uzavírá zpěvák s úsměvem.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.