Charles Aznavour ještě jednou vystoupí v ČR

  • Charles Aznavour  ještě jednou vystoupí v ČR Fotogalerie (4)
    • 21.12.2017
    • Tisk

    Legendární arménsko-francouzský šansoniér, zpěvák, hudebník a herec Charles Aznavour se po dvou letech vrátí do Prahy. 16. března 2018 vystoupí ještě jednou v Kongresovém centru s programem složeným z nejznámějších písní jeho zatím nekončící úchvatné hudební kariéry.

    Sdílejte článek:

V 93ti letech se zdá, že čas a věk pro Aznavoura nic zvláštního neznamenají.

Dokázal to nejen při nadšeně přijatém koncertu v Praze na jaře 2016, ale třeba i před pár dny, kdy mu nadšeně tleskali posluchači ve vídeňské Stadthalle za jeho bravurní výkon plný energie.

Tento "malý muž se smutnýma očima" dokáže z pódia nepřetržitě hodinu a půl fanouškům prostřednictvím písniček rozdávat nostalgii, melancholii, ale i radost a naději.

Charles Aznavour je jednou z největších žijících osobností světové hudby.

Zpívá v osmi jazycích, za celou osmdesátiletou kariéru složil přes tisíc písní, nahrál desítky alb, jichž prodal přes 100 milionů kopií.

Je označován za "nového romantika, Napoleona šansonu, francouzského Franka Sinatru, nebo malého muže se smutnýma očima, který do francouzské hudby přinesl nostalgii, melancholii i dříve tabuizovaná témata".

Spolupracoval se všemi mezinárodními hudebními hvězdami, jako jsou například Edith Piaf, Frank Sinatra, Elton John nebo z těch mladších třeba zpěvačka Zaz.

Letos v srpnu získal hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.

 

Předprodej vstupenek na jeho březnový koncert v cenách od 1 990 do 7 990 korun dnes začal v síti Ticketportal. 

www.jmw.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.