Too Many Zooz začátkem března zboří Roxy | ABradio.cz

Too Many Zooz začátkem března zboří Roxy

  • Too Many Zooz začátkem března zboří Roxy
    • 07.12.2017
    • Tisk

    Úspěch newyorských Too Many Zooz je skvělým důkazem toho, jakou sílu mají sociální sítě. Před třemi lety se tato trojice ze dne na den proslavila díky videu, které v metru natočil náhodný kolemjdoucí a okamžitě obletělo internet. Too Many Zooz vystoupí v České republice poprvé 7. března 2018 v klubu Roxy.

    Sdílejte článek:

Členové kapely Too Many Zooz se setkali na Manhattan School of Music.

Hrát v ulicích a v metru společně začali kvůli přivýdělku. 

Leo Pellegrino (barytonsaxofon), Matt Doe (trubka) a David Parks (bicí) si vedli tak dobře, že netrvalo dlouho a na jejich buskerské show chodili lidé do metra cíleně jako na koncert. 

Video jedné z těchto performancí zveřejnil na sociální síti Reddit a později na YouTube jeden z posluchačů a okamžitě si ho všimly tisíce lidí. 

V roce 2015 vyjela kapela na turné po malých klubech v USA.

 

Dalším obrovským úspěchem byla spolupráce s Beyoncé na jejím posledním albu Lemonade a doprovod na jejím vystoupení při předávání CMA Awards 2016.

Too Many Zooz mají na kontě čtyři EP a jedno studiové album Subway Gawds z loňska.

Posluchače na první pohled zaujmou neuvěřitelný smysl pro rytmiku a chytlavé melodie.

Kapela se vrací ke kořenům staré hudby, které chytře kombinuje s moderními prvky, což sami členové označují  jako "brass house".

Zachytíte prvky jazzu, rocku, africké hudby, ale také inspiraci elektroswingem či EDM, to vše tvořeno bez použití jakékoli elektroniky nebo efektů.

www.fource.cz

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.