Součástí Srdíčkového týdne bude i koncert

  • Součástí Srdíčkového týdne bude i koncert
    • 05.12.2017
    • Tisk

    Rádio Srdcem pro Život dětem. Tak se jmenuje charitativní koncert, který se uskuteční tuto sobotu 9. prosince na Staroměstském náměstí v Praze s cílem podpořit vážně nemocné a handicapované děti po celé České republice. 

    Sdílejte článek:

Bude u toho špička české pop music a samozřejmě i společnost Život dětem, díky níž budete vědět, komu a jak pomáháte. Akce odstartuje ve 14:00 hodin.

"Loňský koncert se vydařil a doufáme, že letošní line-up opět přiláká spoustu lidí, kteří si nebudou chtít pouze užít hudební odpoledne, ale pomohou i dobré věci. Stačí opravdu málo, lidé si mohou například na místě koupit naše drobné dárky, z jejichž výtěžku hradíme léčbu dětí, nebo poslat dárcovskou sms či přispět rovnou na sbírkové konto, které bylo zveřejněno již na začátku prosince. Navíc koncert bude v přímém přenosu na sociálních sítích rádií a ti, kteří budou chtít přispět, mohou zavolat do call centra oblíbeným moderátorům a zpěvákům a sdělit, jakou částkou nemocným dětem pomohou,“ říká ředitelka neziskové organizace Život dětem Maria Křepelková.

A komu vlastně pomůžete?

Například malému Maxíkovi, kterému diagnostikovali dětskou mozkovou obrnu a má oslabenou imunitu, nebo Sofince, jež bude v nejbližší době potřebovat celou řadu pomůcek, které hradí pojišťovny jen částečně, či Davídkovi, který prodělal několik těžkých operací a nespočet menších zákroků. Podobných smutných příběhů je mnoho a přesně těmto dětem poputuje výtěžek z koncertu.

Nabitý program akce bude rozdělený na dvě části.

První začne ve dvě hodiny odpoledne, potrvá do čtyř a je určená hlavně dětem, které si můžou užít například žonglování, tanec, kouzlení a řádění s prasátkem Pigy. 

Vlastní koncert proběhne od 16:40 do 19:00 hodin. Těšit se můžete třeba na kapely Kryštof, Mirai a Poetika, zahrát přijdou i Marek Ztracený, Peter Aristone, Sebastian, připojí se zpěvačky Bára Poláková, Helena Zeťová či Anna K..

www.zivotdetem.cz

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.