Slavice Lucie Bílá nabídla vánoční videoklip | ABradio.cz

Slavice Lucie Bílá nabídla vánoční videoklip

  • Slavice Lucie Bílá nabídla vánoční videoklip Fotogalerie (12)
    • 28.11.2017
    • Tisk

    K nedávno vydanému novému albu "Bílé Vánoce Lucie Bílé II." vznikl klip, který doprovází píseň "Jenom klid" (Sleigh Ride) s českým textem od písničkářky Radůzy. 

    Sdílejte článek:

Lucie Bílá k tomu říká:

"Natáčení klipů si vždy užívám a i tentokrát to byl skvělý den plný smíchu a zábavy s mými přáteli. Vzala jsem si k sobě kapelu, Péťu Maláska, kolegy z muzikálu Sestra v akci a zjistila, že náš otvovický kulturní dům funguje i jako filmové ateliéry. Společně se šedesáti lidmi, kteří tvořili štáb, jsme měli úžasné zázemí a prostor na natáčení, ale i catering se skvělou kuchyní. Mám velkou radost z výsledku a moc za něj všem tvůrcům děkuji. Zvláště panu režiséru Martinu Paseckému a mistru střihu Filipu Maláskovi.

Černobílý snímek se natáčel v Kulturním domě v Otvovicích, kde štáb připravil prvorepublikovou scénu, která navozovala atmosféru filmů třicátých a čtyřicátých let.

Právě z tohoto období se klipem prolínají archivní filmové scény s Natašou Gollovou, Hugo Haasem, Emanem Fialou a dalšími ze třicátých let se současností…

Lucie Bílá si na plac pozvala přátele a kolegy z muzikálu Sestra v akci: Pavlu Břínkovou, Ivu Pazderkovou, Václava Noida Bártu, Martina Písaříka, Lukáše Pečenku a mnoho dalších. 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.