Přijede norská senzace Marcus & Martinus | ABradio.cz

Přijede norská senzace Marcus & Martinus

  • Přijede norská senzace Marcus & Martinus
    • 21.11.2017
    • Tisk

    Marcus & Martinus, nová senzace z Norska, se poprvé představí v České republice. Sourozenecké duo je jednou z největších norských senzací posledních let. Dvojčata Marcus a Martinus Gunnarsenovi odstartovala kariéru už v roce 2012, ale až poslední dva roky jejich popularita překročila hranice jejich domovské země. 

    Sdílejte článek:

V rámci ohlášeného evropského turné se poprvé představí i v České republice, kde mají už obrovskou fanouškovskou základnu.

Kariéru dua Marcus & Martinus odstartovala v roce 2012 norská talentová soutěž Melodi Grand Prix Junior, kterou bratři s písní To dråper vann s přehledem vyhráli.

Tehdy desetiletí chlapci se okamžitě stali miláčky norského publika a jejich popularita začala velmi rychle stoupat.

V roce 2015 vyšlo jejich debutové album Hei, které se hned po vydání vyhouplo na nejvyšší příčku místní prodejní hitparády. 


Globální průlom se dostavil v roce 2016, kdy se na trhu objevilo album Together, které Marcus & Martinus nazpívali už kompletně v anglickém jazyce a otevřeli si tak vrátka i za hranice rodné země.

Deska se dostala na první příčku nejen v Norsku, ale i ve Švédsku a velmi slušně zabodovala i v prodejních hitparádách Finska, Dánska nebo Polska.

Aktuálně mají patnáctiletí Norové fanoušky po celé Evropě, k nejsilnějším základnám patří i ta v České republice, kde se jejich klipy dostávaji do nejvyšších rotací. 

V rámci právě zveřejněných evropských zastávek tedy nezapomněli ani na Českou republiku, kde se představí 21. března 2018 v klubu SaSaZu.

www.livenation.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.