Další ročník Nouvelle Prague už tento týden | ABradio.cz

Další ročník Nouvelle Prague už tento týden

  • Další ročník Nouvelle Prague už tento týden
    • 30.10.2017
    • Tisk

    Už pátý ročník mezinárodní hudební konference a showcase festivalu Nouvelle Prague proběhne tradičně první listopadový víkend, 3. a 4. listopadu 2017, v prostorách pivovaru Staropramen na pražském Smíchově.

    Sdílejte článek:

Hlavním tématem konference je spolupráce v regionu V4 a sdílení zkušeností.

Sedm desítek hudebních profesionálů a zástupců médií přijede do Prahy už 2. listopadu, aby navázali kontakty a prodiskutovali možnou spolupráci v regionu V4 (projekt V4 Roundabout).

Navíc letošní Nouvelle Prague odstartuje novou tradici představování zemí z hudebního pohledu. Letos to bude Rakousko, odkud do Prahy dorazí tři výborné hudební formace - Cari Cari, Ant Antic, Monophobe.

První listopadový pátek a sobota pak už budou patřit samotné konferenci a showcase festivalu. V sedmi panelových diskusích a stejném počtu workshopů se delegáti budou zabývat nejrozmanitějšími tématy hudebního businessu.

"Je těžké říci, kdo je největší hvězdou letošního ročníku. Podařilo se nám pozvat a skutečně přivážíme do Prahy necelou čtyřicítku zajímavých jmen, která v hudebním průmyslu něco znamenají. Za všechny mohu jmenovat například Marka Meharryho, zakladatele a CEO společnosti Music Glue, nebo Ruud Berendse, hlavní mozek Eurosonic/Noorderslag, jedné z největších a nejprestižnějších hudebních konferencí v Evropě,“ říká k letošnímu ročníku Márton Narray, programový ředitel Nouvelle Prague.

www.nouvelleprague.com

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.