Robbie Williams musel zrušit závěr turné

  • Robbie Williams musel zrušit závěr turné
    • 30.10.2017
    • Tisk

    Robbie Williams byl náhle převezen do nemocnice poté, co od lékařů obdržel "velmi znepokojující" výsledky testů. Byl tak nucen zrušil závěrečné koncerty úspěšného stadionového turné.

    Sdílejte článek:

V té době se objevila informace, že Robbie Williams utrpěl vážné zranění zad.

V nově zveřejněném videu však zpěvák prozradil víc o zdravotním ohrožení, kvůli kterému skončil na jednotce intenzivní péče. 

"Teď se už cítím opravdu dobře. Posledních pět týdnů se zotavuji z nemoci," vysvětlil Robbie fanouškům ve videozáznamu.

"Naneštěstí se nemoc přihlásila ke konci mého turné, které se skvěle vyvíjelo. Publikum bylo úžasné, já jsem byl v pohodě, kapela byla skvělá. Byl jsem voják na misi a potřeboval jsem to turné dokončit a potřeboval jsem jet do Moskvy a St. Perburgu."

"Pak jsem ovšem dostal výsledky testů. Byly velmi znepokojující a skončil jsem na jednotce intenzivní péče. Kvůli zdravotním problémům jsem nerušil koncerty od roku 1998, takže jistě víte, že pokud se neděje něco opravdu vážného, jedu dál," uvedl dále tři a čtyřicetiletý zpěvák.

"Rusko, miluju tě. Nemůžu se dočkat až přijedu a uspořádám s tebou obří party... Dostal jsem všechna vaše přání, modlitby a slova podpory a moc pro mě znamenaly. Hlavně před pěti týdny."

Robbie Williams nicméně neupřesnil, jaké přesně zdravotní problémy ho postihly.

Dodal však, že je teď v pohodě a přikročil k jistým změnám v životním stylu, které mu pomohou k uzdravení.  

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.