Na Národní třídě se bude netradičně slavit | ABradio.cz

Na Národní třídě se bude netradičně slavit

  • Na Národní třídě se bude netradičně slavit
    • 24.10.2017
    • Tisk

    Plánujete listopadový prodloužený víkend v evropské metropoli, nebo na chalupě? Zkuste to letos jinak a jinde a připomeňte si 28. výročí sametové revoluce přímo na pražské Národní třídě.

    Sdílejte článek:

Bez politických hesel, zato s koncerty kapel, divadlem pro děti, čtením úryvků děl Václava Havla, workshopy či pouličními performancemi.

Program si vzali na starost studenti vysokých škol a určitě vás nezklame.

O hudební program na hlavním podiu i v rámci afterparty se opět postaral klub Rock Café.

Tak trochu jiná oslava Listopadu ‘89 se pod názvem Korzo Národní odehraje 17.  listopadu 2017 na Národní třídě a Náměstí Václava Havla od 13:00 do 22:00 hodin.

Poté bude program pokračovat dalšími koncerty, už tradičně v klubu Rock Café.

Důstojnou, ale přesto i pro mladší ročníky atraktivní oslavu významného výročí, mají v rukou studenti. Hlavní motto akce zní Díky, že můžem, má apolitický záměr a je pro všechny, kteří chtějí oslavit svobodu a nikoli být součástí demonstrací.

"Letos například vystoupí frontman skupiny Please the Trees Václav Havelka se synem a sborem seniorů Elpida. Tři generace se potkají na jednom pódiu a stejně tak i my chceme, aby se všechny generace potkaly 17. listopadu na Národní třídě,“ říká dramaturg festivalu David Ostružár.

Dále zahrají Jiří Schmitzer, Klara & The Pop, Kieslowski, ±0 nebo například Acute Dose. 

Korzo Národní je součástí Festivalu svobody, platformy sdružující největší akce k oslavě svobody a demokracie po celé republice.

www.rockcafe.cz

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.