Ewa Farna brzy pozve fanoušky i do soukromí

  • Ewa Farna brzy pozve fanoušky i do soukromí Fotogalerie (3)
    • 13.10.2017
    • Tisk

    Poslední dva roky strávila Ewa Farna s kamerou v zádech. Kromě natáčení singlů, porotcování v polské verzi Superstar a spousty jiných aktivit se populární česko-polská zpěvačka připravovala na největší koncert v kariéře. 

    Sdílejte článek:

U příležitosti oslav desetiletí na české hudební scéně loni v listopadu vystoupila v pražském Foru Karlín. Kolem této události se také původně mělo točit dějství celého dokumentu. 

Film Ewa Farna 10: Neznámá známá ale nakonec zpěvačku ukazuje v mnoha dalších polohách.

V tomto období se totiž po dlouhých deseti letech nečekaně rozešla s managementem a na vlastní nohy se postavila i po stránce vydavatelské, když poslední singly nabídla na vlastní značce.

Velkou změnou prošel i její osobní život. Nedávno fanouškům oznámila, že se ze slečny stala vdanou paní. Jak je vidět, nikdo nepíše lepší scénář než život sám. 

"Dokumentem chci přiblížit lidem, jak vypadá fungování ve světě showbusinessu, jaké emoce vás doprovázejí, když strávíte dospívání před zraky veřejnosti a pod tlakem médií. Ukázat, v čem spočívá práce zpěvačky, a co vše předchází tomu, než vyjdeme na pódium. Lidé si totiž často myslí, že tím končí naše práce a ptají se mě, co třeba dělám během týdne,“ říká s úsměvem zpěvačka.

"Ukážu se fanouškům bez make-upu, naštvaná, ve stresu a bezradná, když čtyři měsíce před obrovskou akcí skončím poprvé v životě sama bez managementu. Pak ale také beru kameru domů, ukazuji, kde jsem nejvíc v pohodě a kam patřím. K rozhovoru jsem přemluvila i rodiče,“ dodává Ewa Farna.

Dokument Ewa Farna 10: Neznámá známá se objeví na českém i polském trhu.

Nechybí v něm proto titulky.

Ewa, která je u našich severních sousedů možná populárnější než v České republice, ve filmu přechází plynně z češtiny do polštiny a vysvětluje, proč doteď nemluvila o některých záležitostech veřejně.

"Některá témata vyžadují kontext a v dnešním hashtagovém, ztitulkovatělém světě se člověk bojí mluvit o věcech, pro které je kontext nezbytný. Proto se nemůžu dočkat dokumentu, je to taková víc než hodinová zpověď, ze které mě nikdo nevystřihne.“

www.ewafarna.com

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.